تلفن فروش : 02155042576

نوین سازان برتر

مشاوره ، طراحی ، تولید ، نصب و اجرای کرکره برقی ، سیستم های کنترل تردد

درب های اتوماتیک ( شیشه ای ، کرکره ای و پارکینگی )

درب های اتوماتیک کرکره ای از نوع صنعتی


نوین سازان طیف گسترده ای از درب های کرکره ای  را برای بخش صنعتی ارائه می دهد که در آن مکان ها با نیاز های تردد بالا و بعضی اوقات بسیار بزرگ اندازه گیری می شوند. در صورتیکه درب کرکره ای با وزن بالا اما تردد کم باشد از موتورهای تک فاز استفاده می شود این نوع  موتورها به دو دسته تقسیم می شوند موتورهای دارای برق اضطراری یا به اصطلاح باطری دار (dc) و موتورهای بدون باطری (ac) البته درمدل های بدون باطری نباید نگران نبود برق باشید چون این نوع موتورها دارای زنجیر بوده و به حالت  جرثقیل درآمده و توانایی این را دارد که با استفاده از زنجیر موجود در داخل موتور آن را به سادگی بالا و پایین آورده و نیاز خود را برطرف  سازید.
نوع دوم موتورهای صنعتی از نوع سه فاز می باشند که این نوع  موتورها مناسب برای کرکره های بسیار سنگین و بزرگ با تردد بالا می باشند.
بیشترین استفاده از این موتور در مراکز نظامی،آتش نشانی،صنعت خودروسازی،صنایع غذایی،صنایع سنگین،دارویی بسته بندی و غیره.......می باشند.
در هر دو مدل موتورها (ac.dc) توانایی این  را می بینیم که هم بدون برق و هم با نیروی دست کار کرده و نیاز کاربر را برطرف سازد البته با پرش های عظیم  تکنولوژی اکنون می توانید سرعت بالا و پایین آمدن درب های کرکره ای خود را هم انتخاب نمائید و قادر خواهید بود  زمان از دست رفتن بابت بالاو پایین رفتن کرکره را به صورت چشمگیری به حداقل برسانید.
 

اطلاعات تماس
آدرس : تهران ، نازی آباد ، خ اکبر مشهدی ، میدان پارس ، مجتمع تجاری پارس ، طبقه اول ، واحد 43
دفتر مرکزی:55042576-021
تلفن : 44964108 -021  
فکس:55342541-021
همراه:09125233243
ایمیل:mostafa.kafshdooz@yahoo.com
شبانه روزی در خدمت شما هستیم .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نوین سازان برتر محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح