تلفن فروش : 02155042576

نوین سازان برتر

مشاوره ، طراحی ، تولید ، نصب و اجرای کرکره برقی ، سیستم های کنترل تردد

درب های اتوماتیک ( شیشه ای ، کرکره ای و پارکینگی )

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای نوین سازان برتر
درب اتوماتیک شیشه ای یکی از مهمترین و عمده ترین فعالیت های شرکت نوین سازان می باشد .درب اتوماتیک شیشه ای انواع مختلفی از قبیل کشویی ، تاشو ، مثلثی و تلسکوبی دارد که با توجه به محل استفاده ، موقعیت و فاکتور های مختلف ، یکی از انواع درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می گردد .
چنانچه قصد انتخاب و تهیه درب اتوماتیک را دارید ، لطفا قبل از انتخاب خود ، مطالعه کافی در مورد انواع درب اتوماتیک شیشه ای داشته باشید و با توجه به فاکتور هایی مانند میزان رفت و آمد ، ابعاد و ... درب اتوماتیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

 

مهمترین نکات در انتخاب و خرید درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
چشمی درب اتوماتیک
درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

مهمترین نکات در انتخاب و خرید درب اتوماتیک شیشه ای

یکی از اولین نکات در انتخاب و خرید درب اتوماتیک این است که حتما قبل از انتخاب مجری ، نمونه کار های قبلی آن مجموعه را با موضوع درب اتوماتیک مشاهده و بررسی نمایید و در صورت امکان حتی با مشتریان قبلی آن مجموعه تماس بگیرید تا از کیفیت و همچنین خدمات پس از فروش ان شرکت اطمینان لازم را کسب نمایید .
شما می بایست هم به کیفیت و هم به خدمات پس از فروش همزمان توجه داشته باشید . حتی اگر بهترین و ایده آل ترین درب اتوماتیک دنیا را تهیه کنید ، در صورتی که خدمات پس از فروش مناسبی به شما ارائه داده نشود ، قطعا در آینده شما دچار مشکلات زیادی خواهید شد . ما در نوین سازان برتر همواره سعی کرده ایم تا بهترین خدمات را در سریع ترین زمان به مشتریان گرامی ارائه دهیم و رضایت مشتریان در زمان نصب و بعد از آن از مهمترین اهداف ما می باشد ، از این رو با اطمینان می توانیم شما را با مشتریان قبلی خود آشنا سازیم تا بتوانید از زیان آنها کیفیت خدمات ما را بشنوید .
یکی از مهمترین فاکتور ها برای انتخاب درب اتوماتیک ، میزان استفاده و رفت و امد می باشد . به عنوان مثال درب اتوماتیکی که برای یک بیمارستان انتخاب می شود با درب اتوماتیکی که برای یک بنگاه املاک نصب می شود با توجه به میزان رفت و آمد بسیار متفاوت می باشد .
یکی دیگر از فاکتور هایی که به شما برای انتخاب شرکت مناسب می بایست مهم باشد ، زمان نصب درب شیشه ای می باشد . شرکت نوین سازان برتر بین یک تا نهایتا دو روز می تواند درخواست شما را به صورت کامل اجرا نماید .
از مهمترین مزایا و فواید درب اتوماتیک شیشه ای می توان به مواردی چون جلوگیری از اتلاف انرژی و حفظ نظافت محیط اشاره کرد.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

یکی از پر مصرفترین انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، نوع کشویی آن می باشد که در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند . این نوع درب اتوماتیک شیشه ای معمولا در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .در این نوع درب ها ، یک حسگر در بالای درب وظیفه کنترل رفت و آمد و باز و بسته شدن درب را دارد .
همه ی درب های اتوماتیک شیشه ای دارای اپراتور می باشند که می توان گقت مهمترین قسمت یک درب اتوماتیک نیز اپراتور آن می باشد که با توجه به کیفیت آن در حال حاضر از 5 تا 25 میلیون تومان در بازار موجود می باشد .

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

برای محاسبه و تخمین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای فاکتور های مختلفی موثر می باشد .
یکی از مهمترین فاکتور ها در قیمت درب اتوماتیک شیشه ای ، اپراتور آن می باشد که انواع مختلفی دارد . فاکتور های بعدی برای محاسبه قیمت چشمی درب اتوماتیک ، نوع فریم ، ابعاد ، سفارشی سازی درب اتوماتیک شیشه ای ( مانند ایجاد طرح خاص روی شیشه ) رنگ شیشه می باشد .

چشمی درب اتوماتیک

چشمی درب اتوماتیک یکی از مهمترین اجزای در اتوماتیک شیشه ای می باشد که به دلیل داشتن اشعه مادون قرمز ، وظیفه شناسایی افراد و موجب باز شدن درب می شود . به همین دلیل سعی کنید از بهترین چشمی و با کیفیت ترین چشمی در درب اتوماتیک شیشه ای خود استفاده نمایید .

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی نیز مانند درب های کشویی از نوع خطی می باشد ولی عریض تر می باشند .  این نوع درب ، دارای چندین درب می باشد که با توجه به نوع استفاده می تواند باز ، بسته و یا نیمه باز باشد . به صورت کلی درب اتوماتیک شیشه تلسکوبی را می توان نوع پیشرفته تر درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نامید .

اطلاعات تماس
آدرس : تهران ، نازی آباد ، خ اکبر مشهدی ، میدان پارس ، مجتمع تجاری پارس ، طبقه اول ، واحد 43
دفتر مرکزی:55042576-021
تلفن : 44964108 -021  
فکس:55342541-021
همراه:09125233243
ایمیل:mostafa.kafshdooz@yahoo.com
شبانه روزی در خدمت شما هستیم .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نوین سازان برتر محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح