تلفن فروش : 02155042576

نوین سازان برتر

مشاوره ، طراحی ، تولید ، نصب و اجرای کرکره برقی ، سیستم های کنترل تردد

درب های اتوماتیک ( شیشه ای ، کرکره ای و پارکینگی )

درباره کرکره برقی بیشتر بدانیم

اگر یادتان باشد در گذشته حتما در زمان عبور از شهر و مشاهده مغازه ها و فروشگاه ها با کرکره های دستی برخورد کرده اید . کرکره هایی که هر کدام بعد از چند سال دیگر آن ظاهر خوب را نداشت و باعث می شد به مرور سطح شهر و بازار زیبایی کمتری داشته باشد . مخصوصا اگر ابتدای صبح یا اخر شب گذر می کردید ظاهر کرکره ها به دلیل بسته بودن مغازها بیشتر نظر شما جلب می کرد .
بعد از گذشت چند سال اکثر این کرکره ها ، جای خود را به حفاظ آکاردئونی داد که تقریبا ظاهر مناسب تری نسبت به کرکره های سنتی داشت منتهی به دلیل قیمت بالایی که داشت به مرور باز جای خود را به کرکره برقی داد .
کرکره برقی امروزه تقریبا دیگر در تمامی مغازه ها وجود دارد و یکی از اجزاء مهم یک فروشگاه و مغازه می باشد . کرکره برقی در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد مانند مغازه ها ، فروشگاه های بزرگ ، پارکینگ ها و ....
با جایگزینی کرکره های برقی با کرکره های سنتی شهر هم ظاهر بهتری به خود گرفت و صاحبان مغازه ها هم هر روز مجبور نبودند حداقل دو بار کرکره سنگین را با قدرت نیروی بدنی بالا و پایین بکشند .  کرکره برقی حتی این امکان را به مشتریان می دهد که با درج تبلیغات مورد نظرشان بر روی کرکره ، در زمان تعطیلی هم به تبلیغ کسب و کار خود بپردازند .
کرکره برقی دارای یک موتور می باشد که آن موتور باعث حرکت عمودی یا افقی کرکره می شود . جنس کرکره برقی از آلومینیوم می باشد که در رنگ های مورد نظر مشتری قابل ساخت می باشد . البته در کرکره برقی از ورق گالوانیزه نیز استفاده می گردد .  کرکره برقی تقریبا دارای 6 جزء مهم و اساسی می باشد از قبیل تیغه کرکره برقی ، محفظه ، رول کرکره برقی ، ریموت و کنترل پنل کرکره برقی
اگر بخواهیم کرکره برقی را با کرکره های سنتی مقایسه کنیم ، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم :
  • کم کردن الودگی صوتی
  • سادگی کارکرد
  • ضد رنگ بودن
  • استفاده از فضای کمتر
  • امکان سفارش در سایز های دلخواه
  • تعمیر فوق العاده آسان
  • زیبایی
  • عدم نیاز به نیروی انسانی
  • طول عمر بیشتر
  • و موارد مختلف دیگر
از مهمترین انواع کرکره برقی ، کرکره برقی هوشمند می باشد . ما به صورت کلی به کرکره ای که به طور اتوماتیک و با استفاده از ریموت توسط کاربر مدیریت می شود کرکره برقی هوشمند می گوییم . در حقیقت بیشتر کرکره های برقی مورد استفاده در حال حاضر از این نوع می باشند .
اطلاعات تماس
آدرس : تهران ، نازی آباد ، خ اکبر مشهدی ، میدان پارس ، مجتمع تجاری پارس ، طبقه اول ، واحد 43
دفتر مرکزی:55042576-021
تلفن : 44964108 -021  
فکس:55342541-021
همراه:09125233243
ایمیل:mostafa.kafshdooz@yahoo.com
شبانه روزی در خدمت شما هستیم .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نوین سازان برتر محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح